HerbasLietuvos vyriausiasis administracinis teismas

Visos naujienos

Visą dieną – nemokamos teisinės konsultacijos
2017-10-26
 

Minint Lietuvos Konstitucijos 25 metų sukaktį bei Europos teisės dieną, Lietuvos vyriausiajame administraciniame, kaip ir beveik visuose šalies teismuose, buvo teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos įvairiausiais šeimos, nuosavybės teisių, paveldėjimo, pensijų skyrimo klausimais.

Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme lankytojus konsultavę advokatas Mindaugas Paukštė, antstolė Asta Stanišauskaitė ir teismo teisininkai padėjo žmonėms atsakyti į jiems rūpimus klausimus dėl nuosavybės teisių atkūrimo, pensijų apskaičiavimo, vaiko išlaikymo, antrinės teisinės pagalbos teikimo. Netrūko ir kitų sričių klausimų. Susidomėję nemokamomis teisinėmis konsultacijomis, tačiau negalintys atvykti patys į teismą, asmenys konsultaciją gavo ir telefonu.

„Teisinės konsultacijos asmenims yra būtinos, kai norima išspręsti sudėtingus, teisinių žinių reikalaujančius ginčus su įvairiomis institucijomis, fiziniais ir juridiniais asmenimis ar siekiant įgyvendinti savo gynybines teises. Nemokamos teisinės konsultacijos, teikiamos teismuose spalio 25-ąją dieną, yra dažnam labai reta galimybė su kvalifikuotu teisininku pasitarti opiais klausimais“ – po renginio kalbėjo Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius.Nacionalinė teismų administracija, bendradarbiaudama su Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba, Lietuvos advokatūra bei Lietuvos antstolių rūmais, šį projektą organizavo jau antrus metus – sėkminga šio projekto pradžia paskatino ir šiais metais surengti nemokamas teisines konsultacijas, o besidomintys galėjo patys rinktis, į kurį teismą jiems vykti.

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį.

 
Informaciją atnaujino: LVAT
Informacija atnaujinta: 2017-10-26 14:26

Darbo laikas

I-IV

V

8.00 - 17.00

8.00 - 15.45

Pietų pertrauka

12.00 - 12.45

dokumentų priėmimo laikas

I-IV

V

7.30 - 17.00

8.00 - 15.45

Adresas

Žygimantų g. 2

LT-01102 Vilnius

Tel. (8 5) 279 1005

Faks. (8 5) 268 5875

info@lvat.lt

 

Kaip mus rasti?

e.teismas.lt

Lietuvos teismų
elektroninių paslaugų
portalas

TEISMO DARBO VERTINIMO
Anoniminė anketa

Moksleivi, pažink teismą iš arti!

Karjera LVAT

teisėjų ir teismo pirmininko skyrimo tvarka Europoje

 
Viso apsilankė:3325153Šiandien:1712Dabar naršo:28