Teisme eksponuojama A. Savicko darbų paroda

Paskelbta:
rugpjūčio 31, 2010 (15:43)

Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme (LVAT) nuo 2010 m. vasario 22 d. yra eksponuojama teismo darbuotojo Augusto Savicko darbų paroda, iš viso 11 darbų.

LVAT patalpose yra eksponuojama teismo informacinių technologijų ir biuletenio leidybos skyriaus vyresniojo specialisto Augusto Savicko darbų paroda. Dauguma iš jų - tapybos darbai, tapyti guašu ant popieriaus. Vienas darbas atliktas tušu ir anglimi ant popieriaus.

Daugumos darbų temos - natiurmortai, abstrakčios kompozicijos, Vilniaus senamiestis. Didžioji dalis darbų atlikta studijuojant Vilniaus dailės akademijoje 2002-2005 metais. Darbų autorius A. Savickas džiaugiasi teismo pirmininko iniciatyva surengti parodą teismo patalpose ir galimybe eksponuoti savo darbus teismo rūmuose. Teismo darbuotojai taip pat labai teigiamai vertina šią iniciatyvą surengti A. Savicko parodą ir didžiuojasi turėdami kūrybingą ir talentingą kolegą bei kasdien matydami jo darbais papuoštus teismo rūmus.

Paroda

Paroda1


Ar turite savo nuomonę šiuo klausimu? Pasidalinkite ja.

 

 

© 2004-2011 Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas

Žygimantų g. 2, LT-01102 Vilnius, Lietuva. Tel.: (8 5) 2791005, Faks.: (8 5) 2685875. El.paštas: info@lvat.lt. Įm.kodas: 188734870

Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.