Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas
lt
En

Karjera teisme

LIETUVOS VYRIAUSIASIS ADMINISTRACINIS TEISMAS KVIEČIA PRISIJUNGTI PRIE TEISININKŲ KOMANDOS!

Šiuo metu ieškome dviejų teisėjo padėjėjų!

Kodėl verta dirbti Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme?

Nes čia rasite:

  • Darbą su aukščiausios kompetencijos teisėjais ir talentingais teisininkais, kuriems svarbi minties laisvė, pagarba ir profesinė etika;
  • Prisidėsite prie svarbių klausimų sprendimo. Konkurencija, mokesčiai, migracija, aplinkos apsauga, asmens duomenų apsauga, Europos Sąjungos teisė ir kiti klausimai;
  • Įvairias motyvavimo programas;
  • Užsienio kalbų mokymus, kvalifikacijos tobulinimo galimybes;
  • Lankstų darbo grafiką, leidžiantį lengviau derinti savo darbo ir poilsio laiką;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Lankstų kasmetinių atostogų suteikimą;
  • Mentorių pagalbą.

Jei susidomėjai ir nori prisijungti prie mūsų komandos, kviečiame tave sudalyvauti atrankose, kurias rasi čia: 

1. https://portalas.vtd.lt/lt/teisines-pagalbos-skyriaus-teisejo-padejejas-karjeros-valstybes-tarnautojas-322;51437.html 

2. https://portalas.vtd.lt/lt/teisines-pagalbos-skyriaus-teisejo-padejejas-karjeros-valstybes-tarnautojas-322;51436.html 

Skelbimas galioja 2022-11-09!

 Jei turi papildomų klausimų, kreipkis į mus telefonu +37067304056 arba elektroniniu paštu info@lvat.lt  arba i.grisutiniene@lvat.lt 

Iki pasimatymo atrankoje!

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE LIETUVOS VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO TEISININKŲ KOMANDOS TARNYBINIO KAITUMO BŪDU!

Dirbdamas Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme turėsi galimybę prisidėti prie svarbių teisės klausimų sprendimo. Konkurencija, mokesčiai, migracija, aplinkos apsauga, asmens duomenų apsauga, Europos Sąjungos teisė – tai tik keletas tokių klausimų pavyzdžių.

Dirbsi su aukščiausios kompetencijos teisėjais ir talentingais teisininkais, kuriems svarbi minties laisvė, pagarba ir profesinė etika.

Papildomas naudų krepšelis: lankstus darbo grafikas, galimybė dirbti nuotoliniu būdu, užsienio kalbų mokymai, kvalifikacijos tobulinimo galimybės, įvairios motyvavimo programos, lankstus kasmetinių atostogų suteikimas, mentorių pagalba ir kt.

Pareigybės aprašymą rasi čia

Jei susidomėjai, atsiųsk mums savo gyvenimo aprašymą el. paštu info@lvat.lt  arba i.grisutiniene@lvat.lt  ir mes su tavimi artimiausiu metu susisieksime.


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nuolat ieško pačių gabiausių, iššūkių nebijančių, savarankiškai ir komandoje dirbti gebančių, įvairiose teisės srityse praktikuojančių bei sėkmingos profesinės karjeros siekiančių teisininkų.

Jei atitinkate šiuos kriterijus ir Jus domina galimybė dirbti aukščiausios instancijos teisme, vykdančiame teisingumą administracinėse bylose, nagrinėjančiame sudėtingus administracinius ginčus, kylančius iš nacionalinės ir Europos Sąjungos teisės reguliuojamų teisinių santykių, savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką siųskite el. paštu info@lvat.lt.

Daugiau informacijos taip pat galite sužinoti paskambinę telefonu (8 673) 04056.


Praktika Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas siūlo atlikti praktiką teisės studentams.

Jeigu siekiate pažinti teismo veiklą iš vidaus, pažvelgti į teisingumo vykdymo ypatybes, domitės Europos Sąjungos teise, viešosios teisės šakomis ar tiesiog administraciniu procesu, norite pritaikyti teorines žinias praktikoje, teismas yra pasiruošęs Jums suteikti šią galimybę ir laukia Jūsų gyvenimo aprašymo bei motyvacinio laiško el. pašto adresu info@lvat.lt.

Be to, siekdamas dar labiau išplėsti studentų praktikos galimybes, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu.

Tel. (8 5) 279 1005
El. paštas: info@lvat.lt 

Darbo laikas
I-IV 8.00 – 17.00
V 8.00 – 15.45
Pietų pertrauka 12.00 – 12.45

Skundų ir prašymų priėmimo raštinėje laikas:

Pirmadienis 8.00 - 17.00
Antradienis 8.00 - 17.00
Trečiadienis 8.00 - 17.00
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00
Penktadienis 8.00 - 15.45

Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17.00 iki 17.30 teisme priimami iš anksto užsiregistravusių asmenų prašymai ir skundai.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama 1 valanda.

Asmenų aptarnavimo tvarka

Naujienų prenumerata