Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas
lt
En

Karjera teisme

 


KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE LIETUVOS VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO TEISININKŲ KOMANDOS TARNYBINIO KAITUMO BŪDU!

Dirbdamas Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme turėsi galimybę prisidėti prie svarbių teisės klausimų sprendimo. Konkurencija, mokesčiai, migracija, aplinkos apsauga, asmens duomenų apsauga, Europos Sąjungos teisė – tai tik keletas tokių klausimų pavyzdžių.

Dirbsi su aukščiausios kompetencijos teisėjais ir talentingais teisininkais, kuriems svarbi minties laisvė, pagarba ir profesinė etika.

Papildomas naudų krepšelis: lankstus darbo grafikas, galimybė dirbti nuotoliniu būdu, užsienio kalbų mokymai, kvalifikacijos tobulinimo galimybės, įvairios motyvavimo programos, lankstus kasmetinių atostogų suteikimas, mentorių pagalba ir kt.

Pareigybės aprašymą rasi čia

Jei susidomėjai, atsiųsk mums savo gyvenimo aprašymą el. paštu info@lvat.lt  arba i.grisutiniene@lvat.lt  ir mes su tavimi artimiausiu metu susisieksime.


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nuolat ieško pačių gabiausių, iššūkių nebijančių, savarankiškai ir komandoje dirbti gebančių, įvairiose teisės srityse praktikuojančių bei sėkmingos profesinės karjeros siekiančių teisininkų.

Jei atitinkate šiuos kriterijus ir Jus domina galimybė dirbti aukščiausios instancijos teisme, vykdančiame teisingumą administracinėse bylose, nagrinėjančiame sudėtingus administracinius ginčus, kylančius iš nacionalinės ir Europos Sąjungos teisės reguliuojamų teisinių santykių, savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką siųskite el. paštu info@lvat.lt.

Daugiau informacijos taip pat galite sužinoti paskambinę telefonu (8 673) 04056.


Praktika Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas siūlo atlikti praktiką teisės studentams.

Jeigu siekiate pažinti teismo veiklą iš vidaus, pažvelgti į teisingumo vykdymo ypatybes, domitės Europos Sąjungos teise, viešosios teisės šakomis ar tiesiog administraciniu procesu, norite pritaikyti teorines žinias praktikoje, teismas yra pasiruošęs Jums suteikti šią galimybę ir laukia Jūsų gyvenimo aprašymo bei motyvacinio laiško el. pašto adresu info@lvat.lt.

Be to, siekdamas dar labiau išplėsti studentų praktikos galimybes, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu.

Tel. (8 5) 279 1005
El. paštas: info@lvat.lt 

Darbo laikas
I-IV 8.00 – 17.00
V 8.00 – 15.45
Pietų pertrauka 12.00 – 12.45

Skundų ir prašymų priėmimo raštinėje laikas:

Pirmadienis 8.00 - 17.00
Antradienis 8.00 - 17.00
Trečiadienis 8.00 - 17.00
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00
Penktadienis 8.00 - 15.45

Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17.00 iki 17.30 teisme priimami iš anksto užsiregistravusių asmenų prašymai ir skundai.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama 1 valanda.

Asmenų aptarnavimo tvarka

Naujienų prenumerata